Lucca Ristorante

Десь в серединці италійського «сапога», в регіоні Тоскани, є маленьке місто Лукка. Розташоване за межами туристичних маршрутів, воно зберегло свою средньовічну автентичність, яку, радіючі життю італійці прикрасили деревами, висадивши їх просто на стінах міста. Ця фішка просто потрясна! Що може бути краще: прикрасити суворе середньовіччя зеленню живих дерев?)

Нам також хотілося б озеленити деякі сучасні архітектурні пам`ятки в нашому місті. І щоб на київських вулицях було б більше радісних обличч, а ми всі стали б більш відкритими, вільними та успішними.

І ми абсолютно впевнені, що велике складається з маленького))

Починаючи з малого – з себе, зі своєї оселі та свого бізнесу, ми коли-небудь прийдемо до великого. І тому ми намагаємося, хоча б в нашому маленькому кутку створити атмосферу радості та внутрішньої свободи. Щоб переступивши поріг нашого ресторану, Ви змогли б залишити, хоча б ненадовго Ваші турботи та насолодилися життєстверджуючою італійською кухнею!

Ми всі працюємо над тим, щоб ставитися до всіх наших Гостей, як до друзів, тому що друзів люблять і завжди їм раді) Та і готуємо ми так само: від душі. Ми бажаємо, щоб "Lucca" стала місцем де збираються ті, хто цінує італійську кухню, вино, комфорт та живу музику!